• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Smm/Reklam Ortaklıkları Ve İşbirliklerine Açığız

  • Konuyu başlatan temperatura
  • Başlangıç tarihi
bursa kiralık vinç

temperatura

Guest
Merhaba, toplam 6 ay proje geçmişi, 3 aylık aktiflik, kaliteli ekip tarafından, büyük bir gizlilikle yönetilen ve özel stratejilerle zaman zaman gündeme gelen projemizde güçlü işbirlikleri yapacağımız, gizlilik kurallarımıza saygılı, iş prensiplerine bağlı ve işine başka şeyleri karıştırmayan kişi ve kuruluşlardan işbirliği tekliflerine açığız.

Bu niteliklerin karşılanması;
İnsanlar bu konuda soruyor yada düşünüyorlar, şöyle ki bizim üzerinde çalıştığımız proje bir topluluk projesi, başlaması bizim için zor oldu ve ayrıca devam ettiğimiz her gün daha fazla zorlukla karşılaşmaktayız. Bu zorluklarla beraber, bizim yanımızda desteğimizi gören ve bize destek veren kişilere, kuruluşlara çok değer veriyoruz. Yapacağımız işbirliklerinde, desteğini gördüğümüz herkese özel şeyler sunuyoruz. Her şeyden önce gerçek bir plan ve hedefle bu yola çıktık ve hedeflerimiz ciddiyetsizliği, gizliliğin hiçe sayılmasını ve karışıklıkların sonucunda ulaşılabilecek şeyler değil.

Ne sunuyoruz?;
Ne sunduğumuza gelince, bize destek veren kişi ve kuruluşlara toplam 10 dilde hizmet eden, yabancı sanatçı üyeleri bulunan platformumuzda, adını hedef kitlesine duyurması için elimizden geleni yapıyoruz. Referansları oluyor ve birçok anlamda destekliyoruz.

Ne istiyoruz?;
Bir siteniz mi var? Yeni misiniz? Hizmetlerinizi duyurmak mı istiyorsunuz? Adınızı duyurmak mı istiyorsunuz? Bize ulaşın ve gelin konuşalım, karşılıklı reklam çalışması yapalım, beraber büyüyelim, güçlenelim. Büyük rakipleriniz olabilir fakat büyük rakiplerinizden önce fark oluşturmanız gereken küçük rakiplerinizi geçmelisiniz, bu da ancak birlikle olur.
 
Şu an forumumuzda
23 Kullanıcı Aktif
Konu 3,037
Cevaplar 4,359
Kullanıcılar 1,187
Son Üye Turkmasterz.com
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt