• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Plaket, Madalya, Ödül İmalatı

Site Adı: Akdeniz Reklam
Site Adresi: https://www.akdenizreklam.com.tr
Açıklama: Ödül imalatında ve kişiye özel ödül ürünlerinde firmamız sizlere yapmış olduğu ürün tanıtımlarını sunmaktadır. Kurumsal alanda şirketler kıdem plaketi olarak çalışanlarına çalıştığı yıla özel plaket yaptırmaktadır. Plaket çeşitleri albüm plaket, cam plaket, tabak plaket, ahşap plaket gibi bir çok çeşidi mevcuttur. Albüm plaketler kadife kaplı olarak üretilmektedir. Kırmızı, lacivert renklerinde kaplanır. Üzerine alüminyum veya pirinç rengi metal baskısı yapılır. Renkli olarak logo, fotoğraf baskısı yapılır. Baskılar kaliteli bir şekilde teknolojik makinalar ile baskısı yapılır.
Cam plaketler firmamızın kendi imalatıdır. Cam plaketler kurumsal ve kişiye özel hediyelik alanda kullanılmaktadır. Cam üzerine renkli olarak fotoğraf baskı yapılır. Hediyelik ürün olarak son zamanlar çok tercih edilmektedir. İstenilen cam plaket tasarımı üretimi yapılır. Kaliteli olarak camın üzerine uygulama yapılır. Cam plaketlerde kadife kutu seçenekleri ile kullanılabilir.
Plaket fiyatları firmamızda ürün çeşitleri ve miktarlara göre değişmektedir.
Yaptırmak istediğiniz ürünü sitemiz üzerinden inceleyip ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. İmalatçı firma olmamızın avantajını müşterilerimize fiyatlarımız ile yansıtıyoruz. Sizde tüm plaket ve reklam ihtiyaçlarında bize ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin her yerine anlaşmalı kargo ile gönderim yapılır.
 
Şu an forumumuzda
6 Kullanıcı Aktif
Konu 3,058
Cevaplar 4,396
Kullanıcılar 1,205
Son Üye dderyy
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt