• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Kediler Hakkında Genel Bilgi Sitesi .

Katılım
6 Ağu 2021
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Konum
3612214

Kediniz mi Olsun İstiyorsunuz?

Şüphesizdir ki kediler günümüzün en sevilen hayvanlarından biridir. Birçok insanın evinde sahiplenmiş oldukları evcil hayvan vardır. Kediler ise bu hayvanlar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Kimi zaman tıpkı bir bebek gibi kucakta uyurlar, oldukça uysallardır. Kimi zaman ise oldukça hırçın olabilirler. Ancak tüm bunlara rağmen çok zeki ve çok tatlı hayvanlardır.

Eğer kediler hakkında genel bilgilere sahip olmak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden kediler hakkında dilediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

İnsanlar kedi sahiplenmek istedikleri zaman hangi kediyi sahiplenmek istediklerini zaman zaman bilemezler. Çünkü birbirinden fazla kedi cinsi bulunmaktadır. Ancak cici kedi internet sitemizde dilediğiniz kedi hakkında bilgiler bulunmaktadır. Eğer kedi sahiplenmek konusunda kafanız karışıksa sitemiz üzerinden kedilerin bakımı hakkında birçok şey öğrenebilirsiniz.

Daha önce hiç kedi sahiplenmemiş biri için kedi sahiplenmek zor olabilir. Çünkü bir canlının yaşamından sorumlu oluyorsunuz. Ancak bunda endişe duyulacak bir şey yoktur. Kediler yapıları gereği bakımı çok zor hayvanlar değillerdir. A’dan Z’ye kediler hakkında her şeyi öğrenmek en fazla 1 haftanızı alır.

Cici Kedi internet sitesi, kediler için tüm hizmeti sunan bir sitedir. Hemen hemen tüm kedi cinsleri hakkında sizlere bilgi verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Sahiplendiğiniz kedi hakkında her şeyi tek tuşla öğrenebilmenizde her zaman yanınızdayız. Bizimle dilediğiniz gibi iletişime geçebilir, aklınıza takılan her soruyu gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz.
  • * Site Adı: Kediler Hakkında Bilgi Paylaşım Sitesi
  • * Site Adresi: Cicikedi.Com
  • * Açıklama: Bilgi Paylaşim Sitesi
  • * Açıldığı Tarih: 2021
  • * Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri: İzleyip Göreceğiz :)
 
Şu an forumumuzda
6 Kullanıcı Aktif
Konu 3,058
Cevaplar 4,396
Kullanıcılar 1,205
Son Üye dderyy
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt