• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Alım Fındık Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Katılım
6 Ara 2022
Mesajlar
4
Tepki puanı
0
Puanları
1
Yaş
34
Konum
ankara
Site Adı: Atölye 52

Site URL: atolye52.com

Fındık fiyatları sizin için de fındık alışverişinin en önemli unsurlarından bir tanesi mi? Satın almak istediğiniz kuruyemişin daha sağlıklı, lezzetli ve hesaplı olmasını istiyorsanız bu konuda çok titiz davranmanız gerektiği açık. Peki, satın alacağınız fındık için ne kadar ödeme yapmalısınız? Fındık kalitesi dışında fiyatları belirleyen detaylar var mı? Bütün merak ettiklerinizi değerlendirmenin tam zamanı!

Fındık Fiyatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fındık gerek besleyiciliği gerekse de sağlıklı ve lezzetli bir besin olması açısından oldukça önemli bir alternatiftir. Ancak lezzetli ve sağlıklı oluşu kadar önemli bir detay var ki o ada fındık fiyatlarıdır. Tüketicilerin alışveriş deneyimini doğrudan etkileyen bu konuyu ele alırken fiyatların neye göre farklılık gösterdiğini değerlendirmek gerekir. Bu kapsamda şu detaylar büyük önem taşımaktadır.

Fındık Çeşidi

Fındığı satın almak istediğinizde çok çeşitli fiyatlandırmaların olduğunu görebilirsiniz. Fındık içi, kavrulmuş fındık ya da kabuksuz fındık fiyatları farklılık göstermektedir. Bunun en büyük nedeni ise fındığın gördüğü işlemdir. Kabuklu satılan fındık ağırlık açısından daha yüksek olsa da bu ağırlık içerisinde kullanılabilecek fındık miktarı azdır. Bu nedenle de kabuklu fındık fiyatları nispeten düşüktür. Söz konusu kavrulmuş fındık olduğunda fiyatlar daha yüksektir. Çünkü kabuğundan ayrılan fındık bir de kavurma işlemine tabi tutulmaktadır. Bu nedenle de fiyatlar artış gösterir. Son olarak fındık içi fiyatları da kabuklu fındıkla kıyaslandığında daha yüksektir. Çünkü satın alınan ürün tamamen fındıktır ve herhangi bir işleme gerek kalmaksızın tüketilebilmektedir.

Fındık Kalitesi

Fındık alışverişi yapmak istediğinizde fiyatları etkileyen önemli detaylardan bir tanesinin de kalite olduğunu bilmelisiniz. Çünkü fındık kalitesi ne kadar iyi olursa ödemeniz gereken miktar da o derece fazla olacaktır. Atölye 52’de bulunan farklı fındık ve çiğ fındık seçenekleri arasından en ideal olanı seçerek hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede lezzeti ve kaliteyi en iyi seviyede yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

Fındık Fiyatları için İdeal Seçenek Atölye 52

Fındık fiyatları konusunda en doğru tercihi yaparak lezzete ve kaliteye sahip olmayı mı arzu ediyorsunuz? O halde alternatifler arasında en iyisi olan Atölye 52 ile size en uygun lezzeti satın alabilirsiniz. Lezzeti öne çıkaracak ve size kusursuz bir deneyim sunan seçenekleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Sadece fındık fiyatları konusunda değil lezzeti ve kaliteyi öne çıkaracak her detay için Atölye 52!

Peki, neden Atölye 52?

Atölye 52, 100 yılı aşkın süredir fındık yetiştiriciliği yapan bir ailenin 4 nesildir kaliteyi öne çıkarma arzusu ile faaliyetlerini sürdürür. İyi tarım uygulamaları ile doğallığı öne çıkaran bir yaklaşım benimsenerek fındığın ilaçsız ve zehirsiz bir şekilde tüketiciyle buluşması söz konusudur. Ordu’nun Perşembe ilçesinde yer alan fındık bahçelerinden elde edilen fındık tüm süreçlerin titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi ile sizlere ulaşır. Bu doğrultuda fındık ve fındık ezmesi lezzetini doğal, kaliteli ve uygun fiyatlı özellikleriyle sizlerle buluşur.

Sizin de tercihiniz lezzeti, kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada yakalamak mı? O halde Atölye 52 ile size özel bir seçim yapabilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat atolye52.com’de!
 
Şu an forumumuzda
8 Kullanıcı Aktif
Konu 3,058
Cevaplar 4,396
Kullanıcılar 1,205
Son Üye dderyy
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt