• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Bitexen Kayıt Ol 50 Tl Kazan Ve Bonus Işlemleri Ile 50-150 Tl Kazan

bursa kiralık vinç
Arkadaşlar merhaba,

Bitexen yeni üye olan kişilere 5 bitexen(yaklaşık 50-55 TL) anında çekilebilir ödül veriyor ve Bonus al ve bonus sat işlemleri açıldığında 50-150tl arası kazanç sağlanabiliyor. Aşağıdaki referansım ile üye olan arkadaşlara Bonus al sat işleminde yardımcı olurum

Referans linkim: https://www.bitexen.com/sign-up?ref=38402856
Referansız link:
www.bitexen.com

bitexen

Türkiye'nin kolay, güvenilir ve hızlı Bitcoin ve Altcoin alım satım platformu. Üye olun; web'den, cep telefonunuzdan Türk Lirası ile kolayca alım satım yapın.
www.bitexen.com
www.bitexen.com

Not:hediye kazanımları için sadece referans olan linki kullanmalısınız
Yapmanız gereken işlemler;
1) kimlik doğrulama
2) adres doğrulama(E devlet ile ikametgah sorgulama kısmından kuruma ibraz kısmını seçin o kısma Bitexen yazdıktan sonra yapmış olduğunuz ikametgah sorgulama PDF dosyasını indirin ve Bitexen adres doğrulama kısmına yükleyin.
3) tüm işlemler bittikten sonra müşteri tanıma formu kısmını onaylayın.
4) Parayı nasıl çekeceğiniz konusunda yardımcı olabilmem için altta verdiğim telegram adresimden yardımcı oluyorum.

Telegram: @mikailucar4106
WhatsApp: 05550239584

Şu an forumumuzda
21 Kullanıcı Aktif
Konu 3,038
Cevaplar 4,357
Kullanıcılar 1,191
Son Üye BUZMAVİSİ
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt