• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Alım Bantlı Poşet Ve Çuval Ürünleri Satışı

Katılım
6 Ara 2022
Mesajlar
4
Tepki puanı
0
Puanları
1
Yaş
34
Konum
ankara
JBf47o.jpegSite Adı: Eposetcim - Ambalajda Çözüm Ortağınız

Site URL: www.eposetcim.com

Günlük hayatımızı daha pratik hale getirmek için bantlı poşetler hizmet sektöründe cafe, restaurant, alışveriş merkezleri, lokanta ve otellerde kullanılmaktadır. Örneğin çatallar, peçete, kaşıklarını, otel oda kartlarını tek kullanım özelliği olan bantlı poşetler için müşterilerine teslim edilir. Bu amaçla hijyen araç gereçler korunmuş ve müşterilere güven sağlanmış olur. İşletmenizin marka ve logo tasarımlarını hijyenik yapışkanlı poşet ve ambalajlar sayesinde daha fazla kesime duyurabileceksiniz.

Şeffaf bantlı poşetler çeşitli plastik malzemelerden oluşur. Bunlar içinde en yaygın olanı çeşidi polietilendir. Eğer tek kullanımlık olan bantlı poşetler üretilecekse, bunun üretimi için fosil yakıtlar kullanılır. Bantlı poşetler genellikle, kutu, koli veya kavanoza kıyasla daha az malzeme taşır. Bu sebeple de eğer amaç daha az malzemeyi ambalajlamak için kullanmaksa böylece yer israfından kaçınmak için bu tür şeffaf bantlı poşetlerle gereksinim duyulur. Ayrıca bazı ürünlerin saklanması, taşınması içinde çuval kullanımı da yaygındır. İhtiyacınıza yönelik olan bantlı poşet ve çuval ürünleri satışı eposetcim.com sitemizden temin edebilirsiniz.
 
Şu an forumumuzda
5 Kullanıcı Aktif
Konu 3,058
Cevaplar 4,396
Kullanıcılar 1,205
Son Üye dderyy
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt