• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Ücretsiz Blogger Temaları (2020)

Rio

Katılım
27 Eki 2020
Mesajlar
249
Tepki puanı
78
Puanları
145
Konum
Mars
Merhaba arkadaşlar bu yazımızda 2020 yılının en yeni blogger temalarını sizlerle paylaşacağız. 2020 yılının en yeni temalarını içeren bu makalemizde yer alan temalar genel itibariyle blog, magazin, haber, seyahat vb. alanlarda başta kullanılmak üzere birçok farklı projenizde kullanabileceğiniz temalardan oluşmaktadır.

Temaların özelliklerine bakacak olursak; birinci sırada sayabileceğimiz özellikler arasında seo uyumlu olmaları, tüm cihazlarda sorunsuz çalışmaları ( responsive özelliği ) en dikkat çekici özellikleri arasında sayılabilir. Diğer özelliklerine baktığımızda ise kullanıcı dostu reklam yerleşimleri, renk uyumları, sosyal widgetleri, kusursuz yerleşim alanlarını sayabiliriz.

Blogger Yemek Teması – Beautiful Plate

ucretsiz-blogger-yemek-temasi.jpg


Beautiful Plate teması özellikle yemek blogu olan kullanıcılar için tavsiye edebileceğimiz hoş temalardan biridir. Ayrıca kişisel bloglarınız, moda veya bakım ve güzellik adına açılmış sitelerinizde de kullanabilirsiniz. Temanın diğer özelliklerine gelirsek seo uyumlu olması, reklam alanlarının mevcut olması ve mobil uyumlu olması tercih etmenizi kılacak özellikler arasında yer alır.


TEMAYI ÖNİZLE


TEMAYI İNDİR

Blogger Magazin Teması – Soraviral


blogger-soraviral-temasi


Özellikle haber, magazin, dergi, sosyal içerik platformu, video siteleri gibi sayfalar için tavsiye edebileceğimiz Soraviral blogger teması son derece şık ve kullanıcı dostu bir temadır. Tema seo uyumlu yapısı, hızlı yüklenebilir özelliği, mobil uyumlu olması, reklam alanlarının yerleşimi, karanlık mod gibi özellikleri sebebiyle tercih edilebilir temalar arasında yer alır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Blogger Seyahat Teması – Alva
alva-blogger-temasi


Özellikle seyahat ve iş konuları üzerine yazan kullanıcılar için tavsiye edebileceğimiz Alva blogger teması şık görünümü, muhteşem tasarımı ile dikkat çeken blogger temalarından biridir. Birden fazla widget alanı, responsive özelliği ve seo uyumlu yapısı temanın diğer özellikleri arasında yer alır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Blogger Blog Teması – Celfie
celfie-blogger-blog-temasiCelfie blogger teması: kişisel bloglarınız olmak üzere seyahat, moda, makyaj, yemek blogları için kullanılabilecek temalardan biridir. Temanın diğer özellikleri arasında muhteşem tasarımı ve renk uyumu, seo altyapısına uygun dizayn edilmesi, tüm cihazlarla uyumlu çalışması gösterilebilir.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR
Blogger Blog Teması – Superfastsuperfast-blogger-temasiÖzellikle sade ve son derece hızlı tema arayanlar için Blogger Superfast teması önerebileceğimiz temalar arasında yer alır. Şık tasarımı, renk uyumu ve sadeliği ile Superfast temasını kişisel bloglarınıza hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz. Temanın diğer özellikleri arasında seo uyumlu olması, hızlı yüklenebilir olması ve tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışması gösterilebilir.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR
Blogger Magazin Teması – Aeonblogger-aeon-temasiBlogger Aeon Teması özellikle magazin, portal, haber vb. içeriklere sahip siteler için kullanılabilir temalardan biridir. Bunun yanında birden fazla widget alanı, kullanıcı dostu reklam yerleşim alanları , seo uyumlu altyapısı, tüm cihazlarda sorunsuz çalışma özelliği temanın tercih edilmesini cazip kılıyor.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR
Blogger Haber Teması – Sora Timesblogger-sora-times-temasiÖzellikle haber, dergi, gazete sayfaları için tavsiye edebileceğimiz Blogger Sora Times teması sadeliği, renk uyumu, hızlı yüklenebilir özelliği, seo altyapısıyla güçlendirilmiş yapısı ve tüm cihazlarda sorunsuz çalışma özelliği ile blogger kullanıcılarının mutlaka kullanması gereken temalar arasında yer alır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR
Blogger E-Ticaret Teması – Books Cartbookscart-blogger-temasiBlogger Books Cart teması özellikle kitap satışı, kitap incelemesi, film siteleri ve online alışveriş siteleri için önerilebilecek temalar arasında yer alır. Tema son derece kullanışlı temalar arasında yer alır. Renk uyumu, birden farklı widget yapısı, seo uyumlu altyapısı, hızlı yüklenebilir özelliği, tüm cihazlarda sorunsuz çalışması temayı seçilebilir kılmaktadır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR
 
Şu an forumumuzda
26 Kullanıcı Aktif
Konu 3,058
Cevaplar 4,396
Kullanıcılar 1,205
Son Üye dderyy
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt