• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko’nun Konuğu Prof. Dr. Uğur Batı

Katılım
7 Tem 2022
Mesajlar
6
Tepki puanı
0
Puanları
1
Yaş
36
Konum
istanbul
Haber Global TV’de Eğitim Girişimcisi Ümit Kalko’nun hazırlayıp sunduğu “Ümit Kalko ile Başarının Sırrı” programı, bu hafta yine çok değerli bir ismi ağırlıyor. Ünlü Akademisyen, Yazar, Marka Danışmanı ve Belgesel Yapımcısı Prof. Dr. Uğur Batı, 6 Ekim’de saat 12:30’da “Başarının Sırrı”na konuk oluyor.

20’yi aşkın kitabı üniversitelerde okutulan ve birçok farklı alanda çalışmalar yapan Prof. Dr. Batı, “Bilinç altına format atmak mümkün mü?”, “Zaman yönetimi nasıl yapılmalı?”, “Kişisel markalaşmada püf noktaları” ve “Enerjiyi yönetmenin formülleri neler?” gibi herkesin merak ettiği sorulara cevap veriyor.

Harvard Business Review, Bloomberg Businessweek, BrandMap, Grafik Tasarım ve Milliyet.com.tr’de köşe yazarlığı yapan Batı, dünyanın ilk nöropolitik kitabıyla ilgili New York Times ve The Times gibi uluslararası gazetelere röportajlar verdi. Nöropazarlama alanında Türkiye’de laboratuvar çalışmaları yapan önde gelen akademisyenler arasında başı çekti.

Disiplinlerarası Beyin Araştırmaları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Prof. Dr. Batı, 3. Nörobilim Kongresi düzenleyicisi ve kongre başkanlığı yaptı. Pekçok ulusal ve uluslararası markanın danışmanlığını da yapan Batı, Avrupa Birliği Projeleri Yöneticisi ve Dünya Bankası Projeleri Yöneticisi olarak da görev aldı.

Uluslararası çok sayıda üniversitede konferanslar veren Prof. Dr. Uğur Batı, Ümit Kalko ile Başarının Sırrı programında kendisini örnek alan gençlere önemli tavsiyelerde bulunuyor.

Her pazar Haber Global TV’de saat 12:30’da ekranlara gelen “Ümit Kalko ile Başarının Sırrı”, alanında uzman ünlü isimlerin başarı hikayelerine yer veriyor. Eğitim Girişimcisi Kalko, kariyerinin başındaki gençlere başarı hikayeleriyle ilham vermeyi amaçlıyor.
 
Şu an forumumuzda
2 Kullanıcı Aktif
Konu 3,119
Cevaplar 4,481
Kullanıcılar 1,084
Son Üye Begeb
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt